Informacje w podsumowaniu zamówienia

Złożenie zamówienia oznacza zawarcie umowy sprzedaży. Sprzedawca będzie informował na wskazany adres e-mail o postępach w jego realizacji.

GIRA Bramka domofonowa TV, matowobiały - nr katalogowy 2610 27

Dostępność: Towar dostępny na indywidualne zamówienie . Dokładne informacje udziela obsługa sklepu
Stan techniczny przedmiotu: Produkt nowy ...
Cena: 2 490,00 zł 2490.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 2 024,39 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Właściwości:
Bramka domofonowa TV przekazuje obraz wideo systemu domofonowego Gira przez złącze scart lub za pomocą dodatkowego modulatora AV przez wejście antenowe do telewizora. Przyjęcie rozmowy, otwarcie drzwi i funkcje łączeniowe są realizowane za pomocą klawiatury telefonu w połączeniu z bramką domofonową telefoniczną lub przez unifon. Po zakończeniu rozmowy wyłączony zostaje również obraz kamery bramofonu w telewizorze. Instalacja w dwóch ogólnodostępnych puszkach instalacyjnych. Wydanie obrazu wideo systemu domofonowego Gira do zasilania sygnału 1. na złącze scart telewizora, 2. do instalacji antenowej za pomocą dodatkowego modulatora AV lub 3. do dalszej obróbki sygnału np. dla Gira HomeServer w połączeniu z ogólnodostępnym serwerem wideo. Sygnał FBAS 1Vss jako sygnał PAL. Przyłącze scart do połączenia bramki domofonowej TV z telewizorem. Przyłącze scart bramki domofonowej TV ma wyjście łączeniowe 12 V do wspierania funkcji Picture in Picture (o ile ta funkcja jest wspierana przez telewizor) wzgl. automatycznego przełączania na kanał AV. W momencie wprowadzenia obrazu wideo do instalacji antenowej zajęty zostaje określony kanał. Po wywołaniu od drzwi należy ręcznie przełączyć telewizor na ten kanał, aby zobaczyć obraz kamery. W celu wprowadzenia sygnału FBAS do instalacji antenowej należy zamienić go na sygnał UHF lub VHF za pomocą ogólnodostępnych modulatorów. Przycisk załączania: do ręcznego załączania i wyłączanie bramki domofonowej TV. Przycisk kursora do ustawiania parametrów:Jako klient końcowy: czas załączaniaJako instalator: priorytet, częstotliwość, rezystancja, oświetlenie, wyświetlacz, język, zaprogramowanie, ustawienie fabryczne, wersja, czas załączania Wyjście łączeniowe – należy go zamknąć, gdy bramka domofonowa TV jest aktywna i wydaje obraz, np. po uruchomieniu przyporządkowanego przycisku przywoławczego bramofonu. W razie potrzeby wyjście łączeniowe może być analizowane przez komponenty KNX i oddane do dyspozycji np. Gira HomeServer. W połączeniu z ogólnodostępnymi serwerami wideo obraz wideo może być pokazywany także przez HomeServer. Dodatkowo do Gira HomeServer możliwa jest prezentacja na komputerze lub PDA. W połączeniu z Gira HomeServer można także realizować pamięć obrazów. Wejście do kontrolowanego załączania bramki domofonowej TV, bez uprzedniego uruchomienia przycisku przywoławczego w bramofonie. W ten sposób obrazy kamery mogą być w każdej chwili przedstawione w telewizorze. Kolorowa kamera wyłącza się automatycznie po 2 min. Przyłączone kamery można bezpośrednio wysterować w połączeniu z modułem rozszerzającym do głośników do wbudowania. Tekst wyświetlany w telewizorze informuje, która kolorowa kamera jest aktualnie włączona.

Wskazówki:
Nie nadaje się do pracy w krajach, w których nie obowiązuje standard PAL.Nie nadaje się do telewizorów pracujących wyłącznie w standardach NTSC i SECAM.Uwaga: W przypadku wprowadzenia do instalacji antenowej domu wielorodzinnego po wywołaniu od drzwi obraz wideo jest pokazywany na wszystkich telewizorach.

Dane techniczne:
Zasilacz:przez przewód przyłączeniowy
Złącza
Dwużyłowy przewód magistralny:2 x zacisk śrubowy
Zasilanie dodatkowe:2 x zacisk śrubowy
Przewód łączący:2 x listwa wtyczkowa
Wideo:1 x listwa wtyczkowa
Wejście łączeniowe tylko poziom SELV (zacisk ET):2 x zacisk śrubowy
Wyjście łączeniowe tylko poziom SELV:2 x zacisk śrubowy
Telewizor:Gniazdo Scart
Temperatura otoczenia:-5 °C do +50 °C
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl